2 weken precies geleden gingen we een bobcatje halen en gingen we het enorme uitgegroeide bos / oerwoud te lijf alle boomstronken en er stonden er echt een hoop moesten eruit gegraven worden en een deel aarde moest worden afgegraven en tegels eruit dit is de foto van het moment dat we aan het graven gingen helaas vind ik geen foto van hoe het was toen we hier kwamen maar velen van jullie weten dat nog wel denk ik .

hier een foto toen de tuin half af dat was woensdag

nog wat spit tussen de stenen vegen 
en dan eindelijk na een week vorige week zijn we zand gaan kruieren en zaterdag gingen we tegelen gelukkig hadden we van het weekend hulp van 2 zeer goede lieve vrienden ons voor terrasje en een stuk van de verhoging in het midden hebben mike en en ik samen gedaan .
achterin ligt laag het midden ligt iets hoger en dan ons zit terrasje weer laag en rondom wat siergrind
nu zijn we klaar links boven in de hoek van de foto komt een bbq te staan .
ander kant van de tuin de tafel was groen MAAR helaas nu even niet met al dat stof hahahahahaha me huiskamer is ook een zandbak .
en de tuin vanaf de poort genomen voor het eerst in mijn leven heb ik een mooie tuin ben er zo enorm trots op het heeft me veel pijn gekost ( mijn reuma ) maar ook mike was een wrak dus voor twee wrakken vind ik dat we het mooi voor elkaar hebben nu nog wat plantjes en de achterkant de poortdeur erin en wat puin weg rijden en dan is het helemaal af maar eerst nu even het weekend rust en volgende week voor een paar weken naar de camping de achterkan komt wel goed ben nu echt gesloopt .
liefs tina
reacties (0)